INŻYNIER SPRZEDAŻY

W związku z rozbudową Janus OBRABIARKI poszukujemy Inżyniera Sprzedaży.

Jeśli masz umysł techniczny, znasz się na maszynach, lubisz pracę w ludźmi
nie czekaj i prześlij nam swoje CV.

Opis stanowiska:

» sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,

» kontakt i obsługa dotychczasowych klientów firmy,

» aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie (w bazie 8000 firm),

» raportowanie do przełożonego o wynikach pracy,

» zbieranie informacji na temat rynku oraz produktów.

Mile widziane osoby z doświadczeniem handlowym w branży:
obrabiarki do metalu, narzędzia skrawające, stal.

Wymagania:

» doświadczenie w sprzedaży B2B

» umiejętność prowadzenia negocjacji

» znajomość środowiska MS Office

» łatwość budowania relacji

» prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

» Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

» Możliwość rozwoju zawodowego

» Solidne wynagrodzenie proporcjonalne do efektów

» Narzędzia pracy (telefon, komputer)

» Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Nie czekaj, wyślij aplikację!

* Pola wymagane