SERWISANT OBRABIAREK

W związku z rozbudową  działu serwisu Janus OBRABIARKI poszukujemy serwisantów maszyn konwencjonalnych i CNC (tokarek i frezarek).

Jeśli masz umysł techniczny, znasz się na maszynach, lubisz pracę w ludźmi
oraz mieszkasz w Sosnowcu lub okolicach, prześlij nam swoje CV.

Zakres obowiązków:

» przygotowanie maszyn do wysyłki,

» naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn,

» praca w siedzibie firmy i wyjazdy serwisowe na terenie całej Polski.

Wymagania:

» doświadczenie na identycznym bądź podobnym stanowisku,

» znajomość maszyn konwencjonalnych orac CNC,

» umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych,

» umiejętność korygowania parametrów technicznych maszyn,

» prawo jazdy kat. B (gotowość do wyjazdów służbowych),

» wysoka motywacja do pracy oraz rozwijania własnych umiejętności,

» umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

» atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,

» elastyczne godziny pracy,

» umowę o pracę,

» stabilne zatrudnienie.

Nie czekaj, wyślij aplikację!

* Pola wymagane