O SERWISIE

Nasz serwis to zespół doświadczonych specjalistów. Wykonujemy serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Bardzo dobrze wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów utrzymanie ciągłości produkcji. W związku z tym świadczymy szeroki wachlarz usług serwisowych maszyn do obróbki metali. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych do tokarek, frezarek, wiertarek i innych maszyn stosowanych w obróbce.

 • 8

  najwyższej klasy specjalistów

 • 100 lat

  łącznego doświadczenia

 • 87 %

  klientów wystawiło nam najwyższą ocenę

 • 90 %

  dostępnych części zapasowych

Serwis gwarancyjny

W naszej firmie zatrudniamy zespół serwisantów posiadających bogatą wiedzę i doświadczenie w naprawach maszyn stosowanych w obróbce metalu. W ramach obsługi serwisowej realizujemy naprawy gwarancyjne oferowanych przez nas maszyn. Przy zakupie tokarki, frezarki, wiertarki, wytaczarki lub innego sprzętu z naszej oferty otrzymujecie Państwo 12 miesięczną gwarancję.
Naprawy wykonujemy w najkrótszym możliwym terminie. Dojeżdzamy do klientów w całym kraju.
Chcesz zamówić serwis - wypełnij formularz.

Serwis pogwarancyjny

Serwis Janus Obrabiarki oferuje rónież naprawy poserwisowe tokarek, frezarek, wiertarek, wytaczarek czy innych maszyn do obróbki metalu, również nie zakupionych w naszej firmie. Jeśli posiadają Państwo w swoim parku maszynowym sprzęt wymagający naprawy, poszukujecie części zamiennych zachęcamy do kontaku z Janus Obrabiarki. Przygotujemy dla Państwa ofertę i wykonamy naprawę dbając o zminimalizowanie strat spowodowanych przestojem w produkcji.
Chcesz zamówić serwis - wypełnij formularz.