O NAS

Zapewniamy wysoką jakość przy jednoczesnym utrzymaniu niskich cen.

Janus Obrabiarki zleca i nadzoruje produkcję obrabiarek w wybranych fabrykach. Obrabiarki oferowane przez naszą firmę są montowane z najlepszych komponentów światowych firm i testowane, co pozwala na długotrwałe uzyskanie precyzyjnej obróbki.

 • 38 lat

  na rynku

 • 1250

  zainstalowanych obrabiarek

 • 100 %

  profesjonalnych pracowników

 • 20

  specjalistów w zespole

O firmie

Nasza firma zleca i nadzoruje wytwarzanie obrabiarek w renomowanych fabrykach, w których do produkcji wykorzystuje się komponenty najbardziej znanych firm na świecie. Oferujemy obrabiarki głównie ze sterowaniem: Fanuc, Siemens i Heidenhain. Dostarczyliśmy już ponad 1250 obrabiarek w całej Polsce. 10 z nich od ponad 10 lat pracuje z powodzeniem w naszym zakładzie produkcyjnym. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby zaproponować najlepszą ofertę na rynku wspartą całym pakietem usług dodatkowych. Naszym celem jest maksymalizacja zysków naszych klientów i zwiększenie ich przewagi na rynku.

Oferta

Oferujemy nowe obrabiarki m.in. tokarki konwencjonalne, tokarki konwencjonalne ciężkie, tokarki z płaskim łożem CNC, tokarki ze skośnym łożem CNC, automaty tokarskie, tokarki karuzelowe, wiertarki promieniowe, wiertarko-frezarki CNC, frezarki konwencjonalne, frezarki narzędziowe, frezarki bramowe, centra obróbkowe, wytaczarki konwencjonalne, szlifierki do płaszczyzn oraz uniwersalne ostrzałki do narzędzi. Dlaczego warto z nami współpracować ? Dodatkowo zapewniamy: pomoc przy wyborze obrabiarek i narzędzi, własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, optymalizację i wdrożenie detalu klienta do produkcji, transport i szkolenie operatorów obrabiarek numerycznych, duży asortyment dostępny do natychmiastowego odbioru, możliwość przeprowadzenia testów przez zakupem w naszej firmie.